Imagepin (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Image
ka: სურათი

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Media
ka: მედია

en: New
ka: ახალი
