Imagepin (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Image
fi: Kuva

en: Add
fi: Lisää

en: Text
fi: Teksti

en: New
fi: Uusi

en: Available
fi: Saatavilla

en: Widgets
fi: Widgetit
