Imagepin (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Image
pl: Obraz

en: Add
pl: Dodaj

en: Text
pl: Tekst

en: New
pl: Nowy

en: Available
pl: Dostępne

en: Widgets
pl: Kontrolki
