Imagepin (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Image
jv: Gambar

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks
