Imagepin (8.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Image
cy: Delwedd

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Text
cy: Testun

en: Media
cy: Cyfryngau
