Imagepin (8.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Image
ja: 画像

en: Add
ja: 追加

en: Text
ja: テキスト

en: Media
ja: メディア

en: Mobile
ja: モバイル

en: New
ja: 新

en: Available
ja: 利用可能
