Imagepin (8.x-1.0-beta7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Image
bn: ছবি

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Media
bn: মাধ্যম
