Imagepin (8.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: New
lt: Naujas
