Imagepin (8.x-1.0-beta8) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Image
uk: Зображення

en: Add
uk: Додати

en: Text
uk: Текст

en: Media
uk: Медіа

en: Mobile
uk: Мобільний

en: New
uk: Нові

en: Available
uk: Доступно

en: Widgets
uk: Віджети

en: Desktop
uk: Стільниця
