Imagepin (8.x-1.0-beta9) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Add
fr: Ajouter

en: Text
fr: Texte

en: Media
fr: Média

en: New
fr: Nouveau

en: Available
fr: Disponible

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau
