Imagepin (8.x-1.0-beta9) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Image
gl: Imaxe

en: Add
gl: Engadir

en: Text
gl: Texto

en: Media
gl: Medios

en: New
gl: Novo

en: Available
gl: Dispoñible
