Imagepin (8.x-1.0-beta9) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
