Imagepin (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Image
cs: Obrázek

en: Add
cs: Přidat

en: Media
cs: Média

en: New
cs: Nové

en: Available
cs: K dispozici

en: Widgets
cs: Widgety
