Imagepin (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Image
ps: انځور

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: Media
ps: رسنۍ

en: New
ps: نوی
