Imagepin (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Image
ur: تصویر

en: Add
ur: شامل کریں

en: Text
ur: متن
