Imagepin (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Image
ast: Imaxe

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu
