Imagepin (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Image
be: Малюнак

en: Add
be: Дадаць

en: Text
be: Тэкст

en: Media
be: Мультымедыя
