Imagepin (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Image
mn: Зураг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
