Imagepin (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Image
fa: تصویر

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: Media
fa: رسانه

en: Available
fa: در دسترس
