Imagepin (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Image
sl: Slika

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo
