Imagepin (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Image
tr: Resim

en: Add
tr: Ekle

en: Text
tr: Metin

en: Media
tr: Medya

en: New
tr: Yeni

en: Available
tr: Mevcut

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri
