Imageshop (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Setting
fr: Paramètre

en: Private key
fr: Clé privée

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: Preview image style
fr: Aperçu du style d'image

en: English (US)
fr: Anglais (USA)

en: Media type
fr: Type de média

en: Free crop
fr: Recadrage libre
