Imageshop (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Token
gl: Símbolos

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Private key
gl: Clave privada

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe
