Imageshop (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Token
tr: Simge

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Setting
tr: Ayarlar

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: Media type
tr: Medya tipi
