Imageshop (1.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Setting
be: Налада

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
