Imageshop (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Private key
ca: Clau privada

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: Media type
ca: Tipus de mèdia
