Imageshop (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Setting
cs: Nastavení

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku
