Imageshop (1.1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Token
da: Symbol

en: Norwegian
da: Norsk

en: Setting
da: Indstilling

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: Media type
da: Medie type
