Imageshop (1.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Setting
et: Seade

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: Media type
et: Meedia tüüp
