Imageshop (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Token
fa: توکن

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر
