Imageshop (1.1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Language
he: שפה

en: Token
he: אסימון

en: Setting
he: הגדרות

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה
