Imageshop (1.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Token
hu: Vezérjel

en: Norwegian
hu: norvég

en: Setting
hu: Beállítások

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: English (US)
hu: Angol (Amerikai)

en: Media type
hu: Médiatípus
