Imageshop (1.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Token
ja: トークン

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Setting
ja: 設定

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: Media type
ja: メディアタイプ
