Imageshop (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Token
oc: Geton (token)

en: Private key
oc: Clau privada

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge
