Imageshop (1.1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Norwegian
pt: norueguês

en: Setting
pt: Configuração

en: Private key
pt: Chave privada

en: Progress indicator
pt: Indicador de progresso

en: Preview image style
pt: Visualizar estilo da imagem

en: Media type
pt: Tipo de mídia
