Imageshop (1.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Norwegian
pt: Norueguês

en: Setting
pt: Definição

en: Private key
pt: Chave privada

en: Progress indicator
pt: Indicador de progresso

en: Preview image style
pt: Pré-visualizar o estilo de imagem

en: Media type
pt: Tipo de media

en: Choose image
pt: Escolha a imagem

en: Insert immediately
pt: Inserir imediatamente
