Imageshop (1.1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Token
ru: Токен

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Setting
ru: Настройка

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Free crop
ru: Свободная обрезка
