Imageshop (1.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Norwegian
sv: Norska

en: Setting
sv: Inställning

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: Media type
sv: Mediatyp
