Imageshop (1.1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Token
uk: Замінник

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Setting
uk: Параметр

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: English (US)
uk: Англійська (США)

en: Media type
uk: Тип носія
