Imageshop (1.1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Norwegian
de: Norwegisch

en: Setting
de: Einstellung

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau

en: English (US)
de: Englisch (US)

en: Media type
de: Medientyp

en: Free crop
de: Freihändig zuscheidenden.
