Imageshop (1.1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Token
es: Comodín

en: Norwegian
es: Noruego

en: Setting
es: Configuración

en: Private key
es: Clave privada

en: Progress indicator
es: Indicador de progreso

en: Preview image style
es: Vista previa de estilo de imagen

en: Media type
es: Tipos multimedia
