Imageshop (1.1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Setting
id: Konfigurasi

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar

en: Media type
id: Jenis media
