Imageshop (1.1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Token
lv: Marķieris

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu
