Imageshop (1.1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Language
pl: Język

en: Token
pl: Wzorzec

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: Media type
pl: Typ mediów
