Imageshop (1.1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Token
ro: Simbol

en: Setting
ro: Setare

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: Media type
ro: Tip media
