Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Effects
fr: Effets

en: Media
fr: Média

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Fallback image style
fr: Style d'image de repli

en: Breakpoint group
fr: Groupe de points de rupture
