Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Effects
hu: Hatások

en: Media
hu: Média

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Fallback image style
hu: Biztonsági képstílus

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport
