Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Effects
ru: Эффекты

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Fallback image style
ru: Резервный стиль изображений

en: Breakpoint group
ru: Группа точек останова

en: Image Optimize Pipeline
ru: Конвейер оптимизации изображения
