Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Media
ca: Multimèdia

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Fallback image style
ca: Estil d'imatge alternatiu

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura
