Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Effects
cs: Efekty

en: Media
cs: Média

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Breakpoint group
cs: Skupina breakpointů
